TECHNOLOGIE

DOMŮ
TECHNOLOGIE

Optické připojení

O optice dnes mluví každý, málokdo však vysvětlí, co to vlastně je.

Optické připojení funguje na principu kabelu, který je natažen pod zemí. Internetové připojení cestuje právě tímto kabelem z naší rozvodny až k nám domů. Kabel je z odolných materiálů, nemusíte se tedy bát, že by si ho nějaký krtek
 spletl s žížalou a chtěl si ho dát k snídani.
Díky tomuto fyzickému způsobu připojení nehrozí žádné rušení, které bývá obvykle způsobeno terénem či jinými sítěmi. Co se týče stability a rychlosti jde o zdaleka to nejlepší, co můžete v rámci připojovacích technologií získat.

Najdete u nás dvě základní úrovně tarifů: Optiku a Optiku plus. Kromě rychlostí se liší v tom, kam vlastně je optický kabel natažen. U Optiky plus tento kabel dosahuje až ke dveřím domu. Je zde nejméně poruch, je nejstabilnější a je to dražší, avšak z dlouhodobého hlediska zdaleka nejlepší řešení. U běžné optiky kabel dosahuje k zařízení umístěnému například ve sklepě domu.

Zajímá vás více o našem připojení? Podívejte se na tarify a jejich ceny.
INTERNET

Bezdrátové připojení

Bezdrátové připojení je konzistentní a časem ověřenou technologií. Z mnoha vysílačů putuje připojení vzdušnou cestou až k vašim routerům. Naše bezdrátové připojení dosahuje rychlosti až 200 Mb/s.

Silné stránky tohoto připojení spočívají v jeho flexibilitě. Bezdrátové připojení se dnes dostane skoro všude a za dobrou cenu. Nehrozí ani rušení s jinými sítěmi, na většině našeho území máme totiž pronajatou vlastní část frekvenčního pásma. Představte si vzduch jako několikaproudovou dálnici, různé pruhy jsou různá pásma a auta jsou bezdrátové sítě. Nás nebude žádné připojení vybržďovat nebo předjíždět.
My totiž jedeme vlastním proudem a do tohoto proudu nikdo jiný nesmí.

Najdete u nás dvě základní kategorie tarifů pro bezdrátové připojení: Bezdrát a Bezdrát plus.
Hlavním rozdílem mezi Bezdrátem a Bezdrátem plus je to, že Bezdrát plus putuje po speciální, pronajaté části frekvenčního pásma. Co to znamená? Nedochází k vzájemnému rušení s jinými sítěmi.

Zajímá vás více o našem připojení? Podívejte se na tarify a jejich ceny.
INTERNET

Digitální televize

Digitální televize je novinkou posledních let. Nemusí se bát ani majitelé starších televizí. Digitální televize nefunguje přes žádný vysílač, nepotřebuje anténu. Jde přes internet. Potřebujete akorát DVB-T2 zařízení (taková malá černá krabička, která i z nejstarší televize udělá moderní multimediální centrum).

Navíc jde o dost pohodlnou technologii. Své oblíbené pořady nemusíte sledovat na TV, koukat se můžete i na tabletu, PC a na mobilu. A když vám něco uteče, tak nevadí. Můžete se vrátit v čase o 7 dní a svůj film nebo seriál kdykoliv shlédnout.

Digitální televize vám dovolí sledovat více kanálů a to není vše, nejde jen o kvantitu, jde především o kvalitu. U nás najdete až 150 programů a máme také balíčky s HBO a HBO GO, takže o zábavu budete mít vždy postaráno.

Hloubka barevného spektra, vysoké HD rozlišení, v tom všem dalece překonává normální televizi. Tak na co čekáte? Koukejte na krásu, není to ztráta času!
TELEVIZE

Inovace je naším cílem

Hodonín je naším domovem, na našich klientech nám záleží. Chceme aby měli jen to nejlepší. Proto naši laťku neustále navyšujeme. Protože co je dnes dobré, co je dnes vynikající… to vynikající dlouho nezůstane, technologický pokrok to vždy překoná.

Neustále pracujeme na vývoji nových telekomunikačních technologií. Posouváme se kupředu a držíme krok s nejnovějšími trendy. Vy si totiž zasloužíte stejné a ještě lepší služby, jako obyvatelé těch největších světových metropolí.

New York? Paříž? Toronto? Pfff. Hodonín!

Když jsme začínali, činila rychlost našeho připojení tisícinu maximální rychlosti, které dosahujeme dnes. Tehdy se dnešní čísla zdála nesmyslná, říkalo se, že to není možné. Galileo Galilei tvrdil, že Země obíhá kolem Slunce a smáli se mu. Nám se taky smáli a my vytrvali. Nejen kvůli nám, ale také kvůli vám, kvůli našim sousedům a přátelům, kteří s námi sdílí tento rodný kraj. O necelých dvacet let později jsme prolomili hranici 1000 Mb/s.
A můžeme vás ujistit, že tady nekončíme. Náš rozjetý rychlík nic nezastaví.

Napište nám

Kontaktní formulář
crossmenu