Koupit, nebo pronajmout nový router?

To je to, oč tu běží

S naším routerem neuděláte chybu.

Pokud vás trápí pomalý internet, nemusí to hned znamenat špatnou kvalitu připojení. Důležité je si uvědomit, že router je to, co vaše zařízení připojuje k internetu. Technologie se neustále vyvíjí, a proto mobilní a jiná zařízení vyžadují lepší připojení na wifi, než tomu bylo dříve. To ale 8 let starý router nezvládne, protože se průběžně mění technologie, stejně jako rychlost připojení, a proto nelze očekávat, že starý router zvládne to, co nový. Roli zde hraje také fakt, že i ten nejlepší router se časem, stejně jako telefon nebo počítač, opotřebuje a je potřeba pořídit si nový.
Připravili jsme pro vás novou službu, díky které nebudete muset zdlouhavě srovnávat, který router si pořídit. Službu, díky které budete mít vždy moderní router, bleskovou výměnu v případě poruchy a minimální investici do začátků. Tou službou je pronájem routerů.
Ty si u nás samozřejmě můžete také koupit, ale přijdete tak o výhody, které nabízíme k pronájmu. Pokud nemáte zájem o pronájem, ale chcete nový router, je možné ho odkoupit.
doporučujeme

Pronájem routeru

Typ routeru: TP-LINK Archer C6U AC1200
připojení zdarma
ano
záruka 24 měsíců
ano
blesková výměna routeru v případě poruchy (nečekáte na reklamaci)
ano
výměna zastaralého zařízení za nový model (po 2-3 letech)
ano
49 Kč/měsíc
mám zájem

Prodej routeru

Typ routeru: TP-LINK Archer C6U AC1200
připojení zdarma
ano
záruka 24 měsíců
ano
1200 Kč
mám zájem
Nové routery mají řadu specifikací, které pro běžného smrtelníka nebudou podstatné. Jsou zde však specifikace, které naše routery mají a je dobré je znát.
MU-MIMO (mutli user-multiple-input-multiple-output) pomáhá zlepšit celkový výkon Wi-fi sítě propojením kompatibilních zařízení MU-MIMO. Prostřednictvím rozšířené soustavy antén vytváří více datových toků současně, čímž se zvyšuje kvalita internetu připojených zařízení. Většina starších routerů tuto technologii nemá, proto šíří signál všude stejně.
Beamforming je technologie, která díky soustavě antén sleduje umístění bezdrátových zařízení v síti a směřuje tak signál přímo a výhradně do těchto zařízení. V praxi to znamená, že router vysílá signál tam, kde je po něm poptávka a zbytečně neplýtvá signálem tam, kde žádné zařízení není.
Easymesh je program vhodný především do větších domů s velkou plochou, kde je zapotřebí využití více routerů. Tento program jednotlivé routery propojí. Celou síť následně řídí jeden router (označený Controller), ke kterému jsou připojeny další routery (agents).
Chci router od Net-Connectu

Není rychlý internet bez dobrého routeru. U nás si ho můžete koupit i pronajmout.

Slavíme společných 20 let!

X

Top crossmenu