O nás

stručné představení
společnosti Net-Connect s.r.o.

Jsme výhradně českou společností, patřící mezi významné telekomunikační operátory v našem regionu. Telekomunikační služby poskytujeme již od roku 2004, kdy jsme začali na území města Hodonín nabízet bezdrátové připojení k síti internet.

Připojení k internetu pro domácnosti i firemní klientelu je doposud naší primární službou. V současné době však využíváme modernější technologie, především technologii přenosu dat po optických vláknech. Metropolitní optickou síť v Hodoníně budujeme již od roku 2008 a v současnosi disponujeme robustní sítí napříč městem, díky které Vám nabízíme služby té nejvyšší kvality. S příchodem optiky jsme však rozhodně nezanevřeli na původní řešení a kvalitní bezdrátové připojení k internetu nabízíme v Hodoníně a mnoha okolních obcích a městech tam, kam naše optická síť nedosáhne.

V roce 2010 jsme začali nabízet také službu digitální telefon, která plně nahrazuje běžnou pevnou telefonní linku. Nabízí však daleko víc funkcí, nízké ceny hovorů v ČR i do zahraničí a volání zdarma v rámci sítě. Krátce po uvedení služby Digitální telefon jsme v lokalitách v dosahu naší optické sítě doplnili také službu Digitální televize, která umožňuje sledovaní mnoha televizních kanálů různých žánrů ve vysoké digitální kvalitě a ve vysokém rozlišení HD. Nyní tedy nabízíme kompletní nabídku služeb od jednoho poskytovatele tzv. Triple play.

Náš pracovní tým se snaží neustále zdokonalovat naše služby, neboť nejlepším oceněním za naši práci je spokojenost našich zákazníků.

 
nahoru